FIBARO STARTER KIT PL

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 2 099,00 zł 2099.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

FIBARO

 Pod nazwą "FIBARO Starter kit" kryje się kompletacja wskazująca możliwość wykorzystania systemu FIBARO do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w domu lub mieszkaniu.

- czujnik ruchu (FIBARO Motion sensor) wykrywa ruch w chronionej przestrzeni i wysyła informacje do właściciela lub/i do wskazanych użytkowników o naruszeniu ważnego pomieszczenia w czasie naszej nieobecności czujnik ruchu FIBARO

- czujnik otwarcia drzwi lub okna (Door / window sensor) wykrywa takie zdarzenie i wysyła informację do właściciela lub/i do wskazanych użytkowników o zadziałaniu podczas naszej nieobecności. W przypadku próby ingerencji w czujnik lub próby usunięcia czujnika system również wysyła odpowiedni komunikat (antysabotaż).

- czujnik zalania (Food sensor) wykrywa pojawienie się wody na podłodze (np z uszkodzonej instalacji hydraulicznej) w chronionym pomieszczeniu lub trudnodostępnej przestrzeni (np. przy zmywarce lub zlewozmywaku w zabudowie)

- czujnik dymu (Smoke sensor) wykrywa pojawienie się zadymienia w chronionym pomieszczeniu

- aktywna wtyczka/gnizado (Wall plug) umożliwia podłączenie dowolnego urządzenia 230V o mocy do 2500W izałączanie go lub wyłączanie w zależności od potrzeb (np oświetlenie, grzejnik, pompa, AGD, RTV itd).

Użytkownicy są informowani o zadziałaniu czujników jak również mogą sterować ich aktywnością. Dodatkowo, wszystkie czujniki umozliwiają:

- kontrolę stanu baterii (czujniki są bezprzewodowe)

- przekroczenie zadanej wartości temperatury (np spadek poniżej +5stC spowoduje załączenie grzejnika lub wzrost ponad +60stC możeoznaczać pojawienie się pożaru).

Aktywna wtyczka/gniazdo jest bardzo zaawansowanym urządzeniem i dodatkowo umożliwia:

- jako repeater rozszerza i stabilizuje zasięg działania jednostki zarzadzającej

- pozwala na smartfonie / tablecie / komputerze śledzić zużycie energii elektrycznej w czasie rzeczywistym lub przeglądac zużycie w zapisanej historii

- wskazuje w czasie rzeczywistym poziom zużycia energii przez świecenie pierścienia wokół gniazda. Odpowiedni kolor sygnalizuje wartości (od niebieskiego do fioletowego przez 16milionową paletę kolorów)

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl