Zdalnie kontrolujesz, zarządzasz.
Sprawnie i wydajnie oszczędzasz.
Efektownie wpływasz na komfort.
Spraw sobie przyjemność i uczyń każdy dzień w domu wyjątkowym. Ciesz się światłem. Ciesz się ciepłem. Ciesz się pomysłami na komfort i bezpieczeństwo. Ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia...

 

Szukasz prostego sposobu zdalnego (również bardzo zdalnego) sterowania urządzeniem elektrycznym (napędem do bramy, roletami, grzejnikiem, pompą, piecem, oświetleniem...)? Sprawdź Blebox.

Szukasz prostego sposobu sterowania oświetleniem ze względów estetycznych lub ekonomicznych? Sprawdź Blebox.

Szukasz prostego sposobu sterowania barwą światła w domu lub ogrodzie? Sprawdź Blebox.

Szukasz prostego sposobu na ułatwienie parkowania w ciasnym garażu ? Sprawdź Blebox.

 


 

BleBox to grupa sterowników, które odpowiednio wykorzystane umożliwią poprawę komfortu życia w Twoim  domu. Istotną cechą jest sposób działania: nie wymagają prowadzenia dodatkowej instalacji elektrycznej (co w przypadku mieszkań czy domów wykończonych jest bardzo istotne) - wystarczy działająca sieć bezprzewodowa WiFi. Żadnych dodatkowych jednostek centralnych. Żadnej dodatkowej elektroniki zarządzającej. Reuter. Smartfon i Ty oraz Twoja potrzeba zaoszczędzenia czasu i pieniędzy przez racjonalne wykorzystanie i kontrolę ogrzewania, ochrony, oświetlenia czy sterowania roletami. Możesz w prosty i tani sposób zautomatyzować wiele procesów pozostawiając jednak siebie i swoją wolę w pozycji nadrzędnej - kontrolujesz i zarządzasz.

 

GATEBOX - otwieraj bramę smartfonem

GATEBOX - otwieraj bramę smartfonem
GATEBOX - otwieraj bramę smartfonem

Blebox GATEBOX - pozwala na sterowanie bramą za pomocą smartfona lub tabletu przez sieć wifi.

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 279,00 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl